Annelere destek çağrısı

Annelere destek çağrısı

CHP Parti Sözcüsü Faik Öztrak, “Bir süredir gözü yaşlı analar, babalar Diyarbakır’da bir partinin il binası kapısında dağa kaçırılan evlatlarını almak için nöbet tutuyor. Bunu yapan PKK terör örgütünü lanetliyoruz. Kaçırılan çocukların ailelerine kavuş...

10 Eylül 2019 - 10:04

İÇİŞLERİ BAKANI’NA ÇAĞRI

“Bir süredir gözü yaşlı analar, babalar Diyarbakır’da bir partinin il binası kapısında dağa kaçırılan evlatlarını almak için nöbet tutuyor. Bunu yapan PKK terör örgütünü lanetliyoruz. Kaçırılan çocukların ailelerine kavuşması için kim ne imkanı, ne gücü varsa seferber etmekten kaçınmamalıdır. Ama unutulmasın milletin hacet kapısı devletin kapısıdır. Millet başka adreslerin kapısında derdine çare ararsa, devletin güç ve otoritesi sorgulanmaya başlar. Atama İçişleri Bakanı çıkmış, ailelere ‘doğru adresin önündesiniz’ diyor. Eyvah ki ne eyvah. Yani oralarda hacet kapısı devlet değil de bir siyasi parti mi oldu? Sen görevini niye yapmıyorsun? Kimsenin devlet otoritesini küçük düşürme hakkı yoktur.

PARTİNİZDE YÖNETİCİ KALMAZ

(Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’a) İstanbul İl Başkanımızın yıllar önce yaptığı veya yapmadığı sosyal medya paylaşımlarını yargıya talimat vererek suç saydırıyor. 9 yıl 7 ay 20 gün ceza kestiriyor. Yetmiyor bir de şiir okudu diye cezasını ağırlaştırıyor. Şimdi buradan söylüyorum: 7-8 yıl önceki sosyal medya paylaşımlarına hapis cezası vermeye başlarsanız FETÖ ve PKK örgütlerini övmekten partinizde yönetici kalmaz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AFAD'dan çok önemli 'yardım' uyarısı
AFAD'dan çok önemli 'yardım' uyarısı
Rize'de 56 köy yolu ulaşıma kapalı
Rize'de 56 köy yolu ulaşıma kapalı