BAŞKAN ALTINOK ÖZ CEVİZLİ MAHALLESİ ESNAFINI ZİYARET ETTİ

BAŞKAN ALTINOK ÖZ CEVİZLİ MAHALLESİ ESNAFINI ZİYARET ETTİ

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Cevizli Mahallesi esnafını ziyaret ederek kendileriyle sohbet etti.

14 Nisan 2018 - 17:42

Cevizli Mahallesi’nde gerçekleştirilen esnaf ziyaretlerinde Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’e Cumhuriyet Halk Partisi Kartal İlçe Başkanı Muammer Çelebi, Cumhuriyet Halk Partisi Kartal Kadın Kolları Başkanı Nejla Erdem, Cumhuriyet Halk Partisi Kartal Gençlik Kolları Başkanı Tolga Gökçe, Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Gökhan Yüksel, Kartal Belediyesi Meclis Üyeleri, Kartal Belediyesi Birim Müdürleri ve Kartallı CHP’liler eşlik etti.

 

“Sizin vermiş olduğunuz her bilgi ve yapmış olduğunuz her eleştiri bizim için değerlidir”

 

Esnaf ziyaretleri esnasında Başkan Altınok Öz, Cevizli Mahalle Muhtarı Memiş Dikilitaş’ı ziyaret ederek mahallelinin sorunları hakkında bilgi aldı.  Ziyaretlerde halkın sorunlarını ve dileklerini dinleyen Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, “Bugün buraya Cumhuriyet Halk Partisi Kartal İlçe Başkanı Sayın Muammer Çelebi ile geldik. Sizlerden alacağımız bilgilerle Cevizli Mahallesi’ni nasıl geliştirebiliriz, Kartal’ı daha ileriye nasıl taşıyabiliriz diye bir çalışma başlattık. Sizin vermiş olduğunuz her bilgi ve yapmış olduğunuz her eleştiri bizim için değerlidir.” ifadelerini kullandı.

 

Esnaf ziyaretlerinin ardından Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Doğu Karadenizliler Derneği ve Elazığlılar Derneği’ni ziyaret ederek dernek üyeleri ile bir süre sohbet etti. Ardından Cumhuriyet Halk Partisi Kartal İlçe Başkanlığı Cevizli Mahalle Birimi’ni ziyaret eden Başkan Altınok Öz, mahalle sakinleri ile de uzun süre sohbet ederek kendileriyle fotoğraf çektirdi. Esnaf ziyaretleri sırasında çocukların Başkan Altınok Öz’e olan yoğun ilgisi ise dikkat çekiciydi. Kendisini görür görmez tanıyan, sarılarak fotoğraf çektirmek isteyen çocukların, park yapmasını istemesi de Başkan Altınok Öz ve beraberindekileri gülümsetti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Beşiktaş'ta ünlü eğlence mekanındaki kadınlara şiddet kamerada
Beşiktaş'ta ünlü eğlence mekanındaki kadınlara şiddet...
Türkiye’nin ilk yerden beslemeli tramvay hattının test sürüşleri başladı
Türkiye’nin ilk yerden beslemeli tramvay hattının test...