"BİZ CHP İLE DEĞİL CHP BİZİMLE İTTİFAK YAPMAK...

"BİZ CHP İLE DEĞİL CHP BİZİMLE İTTİFAK YAPMAK İSTİYOR"

İYİ Parti Pendik İlçe Başkanı Süleyman Turan, yerel basınla yaptığı toplantıda, "Herkesin kendini rahatlıkla ben burada varım" diye bileceği tek partidir. İYİ Parti.

10 Aralık 2018 - 13:27 - Güncelleme: 10 Aralık 2018 - 13:50

İYİ Parti Pendik İlçe Başkanı Süleyman Turan ile İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri kentin yerel basın mensuplarıyla sabah kahvaltısında bir araya geldiler.

İYİ Parti Pendik İlçe Teşkilatının düzenlediği toplantıya yerel basın beklenelin üzerinde ilgi gösterdi ve karşılıklı soru ve cevaplar ile devam etti.

İlçe Başkanı Süleyman Turan'ı gazeteciler, Pendik'in sorunlarının dışında, Türkiye genelinde siyaset aranamızda yaşanan gündeme dair soru yağmuruna tuttular. Başkan Turan her sorunun cevabını açık yöreklilikle vermekle kalmadı ve ilk defa bir arada olduğu gazetecilere alışılmışın dışında bir yönetimle Pendik'e ve halkına hizmete talip olduklarını ortaya koydu.

Bir gazeteci'nin ' İYİ Parti Türkiye'yi yönetmeye talip, biz seçim sonucunda CHP ile ittifak yapan İYİ Parti'nin aldığı sonucu nasıl değerlendireceğiz' sorusuna ise, Türkiye genelinde İYİ Parti'nin CHP'nin kanatları altında yol aldığı imajını yansıtanlara da cevap olarak, " biz İYİ Parti olarak CHP ile ittifak yapmıyoruz, CHP bizimle ittifak yapmak istiyor' dedi.


" HEDEFİMİZ GENEL BAŞKANIMIZI İKTİDARA TAŞIMAK"

İYİ Parti Pendik İlçe Başkanı Süleyman Turan,  yerel basınla yaptığı toplantıda,  "Herkesin kendini rahatlıkla ben burada varım"  diye bileceği tek partidir. İYİ Parti. 

Bu ayrışmanın en büyük nedeni de, mevcut hükümetin yarattığı maalesef zenci ve  bencil politikasından kaynaklanıyor.

Genel Başkanımız sayın Meral Akşener'in tekrar genel başkan seçildiği 2. Genel Kurulumuz'dan sonra, Genel Başkan ve partimizin genel kurulunun ortak kararı ile yeniden tüm İl ve ilçelerde yapılandırma adı altında istifa tasfiyesi alınmıştı. Ve yeniden yapılandırma da, bazı İl ve ilçe başkanlarımız değişti. 

Pendik İlçe Teşkilatını yeniden yapılandırma görevide bana verildi. Partimizin ülkemize ve milletimize hizmet edeceği her görev bizim için önemlidir. O nedenle arkadaşlarımızla oluşturduğumuz yönetimle  ilk yapacağımız ilk icraatımız, 36 mahallemizde teşkilatlanmak ve her mahallemizde görevlendireceğimiz arkadaşlardan oluşan onar kişilik yönetim kurmak olacaktır.

Partimizin en son seçimde aldığı oyu iki katına çıkartmak en büyük hedeflerimizden biridir. Pendik'te kazanan parti olmak için elimizden geleni ardımıza koymayacağız. Bu süreçte güçlü ve sevilen adayları ortaya çıkarmakla kalmayıp, İYİ Parti'de bu sayıları da artırmak hedeflerimiz arasındadır.

İlçemizin  kapısı, Pendik'te herkese sonuna kadar açıktır. Bu bağlam da bir çay içmeye herkesi bekliyoruz. Herkesi dinleceğiz. Her soruna  çözüm bulacak bir yönetim anlayışı ile hizmet edeceğiz. 

Pendiğimize bu anlamda çözüm sunan ve çalışmalar sunan bir yönetim şeklimiz olacaktır. Kimseyle bir kavga ve sıkıntı yapma arzusu ve çalışma içerisinde olmayacağız. Tek derdimiz ve kavgamız, ülkemizin birliği, Pendiğimizin huzurudur" dedi.

SÜLEYMAN TURAN KİMDİR?

1978'de   Ağrı Patnos'da doğdu.  Evli ve iki çocuk babası, İlk Okulu Ağrı'da, Orta ve Lise'yi Pendik'te okudu. Elektrik ve Elekronik Mühendisi, Sanayi ve Gıda İşleri mevcuttur.

Pendik Spor'un altyapısında 8 yıl futbol oynadı.  Siyasete Genel Başkanı Meral Akşener'in İçişleri Bakanı olduğu dönemde atılan Süleyman Turan Gençlik Kollarında başladı. ANAP ve DP'nin birleşmesi ile Demokrat Parti'de görev aldı.

İYİ Parti'nin yapılanma sürecinde, Ankara'da aktif görev alanlar arasında bulundu. Partinin kurulmasıyle birlikte Kartal İlçe Teşkilatının yapılanmasında görev aldı ve İlçe Başkan Yardımcısı olarak çalıştı. 
STK'larda koordinatörlük yapan Turan yeniden yapılanma sürecinde de Pendik İlçe Başkanlığı görevine getirildi.2018/12/2018-12-10-13-38-18.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
CHP’de kurultay tarih Eylül’de belli oluyor
CHP’de kurultay tarih Eylül’de belli oluyor
Kılıçdaroğlu’ndan bir kayyum açıklaması daha: Sokağa çıkmak, protesto etmek gibi durumları doğru bulmuyoruz
Kılıçdaroğlu’ndan bir kayyum açıklaması daha: Sokağa...