Çatısı çöken hastanenin o bölümleri taşınıyor!

Çatısı çöken hastanenin o bölümleri taşınıyor!

Türkiye’nin en büyük göğüs hastalıkları hastanelerinden Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin geçtiğimiz hafta ameliyathane ve yoğun bakım ünitelerinin bulunduğu kısmının çatısı çökmüştü. Çökme nedeniyle de ameliyatlar ertelenmişti. Sözcü’nün gündeme getirdiği bu olay sonrası hastanenin ameliyathane ve yoğun bakım ünitelerinin Sultanbeyli’ye taşınmasına karar verildi.

11 Aralık 2018 - 12:29

İstanbul Maltepe’deki Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin ameliyathane ve yoğun bakım ünitelerinin bulunduğu D Blok’un çatısı çökmüş, binanın üst katındaki bazı tıbbi cihazlar da sular altında kalmıştı. Geçtiğimiz hafta yaşanan bu olay nedeniyle ikisi acil yaklaşık 10 hastanın ameliyatı da ertelenmişti.


SULTANBEYLİ'YE TAŞINIYOR

Tadilata alınan D Blok'taki ameliyathane ve yoğun bakım ünitelerinin Sultanbeyli'ye taşınacağı öğrenildi. Taşınma işlemi nedeniyle de ameliyatlar bir hafta süreyle durduruldu.  Öte yandan hastanede taşınma işlemlerinin başladığı ve cuma günü tamamlanacağı öğrenildi.

Kaynak: sözcü

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
"4 gazeteci saldırıya uğradı, 1 gazeteci tutuklandı"
Galataport yaza hazır
Galataport yaza hazır