Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Ali Erbaş mesajı

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Ali Erbaş mesajı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AKP teşkilatı ile videokonferans yöntemi ile bayramlaştı. Erdoğan ın konuşmasından başlıklar şöyle: * Milletimizin yüreğindeki 86 yıllık yara olan Ayasofya’nın 24 Temmuz Cuma günü fiilen ibadete açılması bayram sevincimizi daha da artırmıştır. * Bu vesileyle Ayasofya’nın yeniden ibadete açılmasını gölgelemek için başlatılan kimi tartışmaları art niyetli bulduğumu da belirtmek istiyorum. * Kendini […]

01 Ağustos 2020 - 17:21

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AKP teşkilatı ile videokonferans yöntemi ile bayramlaştı.

Erdoğan ın konuşmasından başlıklar şöyle:

* Milletimizin yüreğindeki 86 yıllık yara olan Ayasofya'nın 24 Temmuz Cuma günü fiilen ibadete açılması bayram sevincimizi daha da artırmıştır.

* Bu vesileyle Ayasofya'nın yeniden ibadete açılmasını gölgelemek için başlatılan kimi tartışmaları art niyetli bulduğumu da belirtmek istiyorum.

* Kendini milletin üstünde gören, gönül yıkan, hizmete yönelmek yerine dar kadroluculuk yapan AK Parti teşkilat mensubu olamaz. Dostlarımızı artıracağız, düşmanlarımızı da azaltacağız.

* AK Parti nin varlık sebebi de bizlerin bu görevlerde bulunma sebebi de insanların ümitlerini bize bağlama sebebi de aynıdır.

* Milletin gönlünü kazanamamışsak yaptıklarımızın ne önemi var?

* Milletimiz bizim sadece konuşan değil söylediğini yerine getiren bir parti olduğumuzu bildiği için hep yanımızda duruyor. En büyük zaferimiz girdiğimiz her seçimden başarıyla çıkmak olmuştur.

* Ülkemize ve millete faydası olmayan polemik tuzağına düşmeyeceğiz.

* Büyük kongremizi yeni bir şahlanış, yeni bir diriliş, yeni bir yükseliş miladı haline dönüştürmek istiyoruz.

İLGİLİ HABERDiyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş bayram hutbesi için minbere kılıçla çıktı

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Son dakika… Meral Akşener ve Ali Babacan’dan Devlet Bahçeli’ye yanıt
Son dakika… Meral Akşener ve Ali Babacan’dan Devlet...
BAŞKAN İMAMOĞLU: Türkiye ve İstanbul’un teknolojiyi ithal eden değil,  ihraç eden ülkeye ve şehre dönüşmesini istiyorum”
BAŞKAN İMAMOĞLU: Türkiye ve İstanbul’un teknolojiyi ithal eden...