Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Kılıçdaroğlu’na sert sözler!

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Kılıçdaroğlu’na sert sözler!

AKP Çevre Şehir ve Kültür Başkanlığı Eğitim ve İstişare Toplantısı'nda konuşan Erdoğan, CHP lideri Kılıçdaroğlu'na sert sözlerle yüklendi. 'Yalan bunun en büyük sermayesi, bundan büyük sermayesi yok' diyen Erdoğan,' Yalanı en güzel kim söyler dediklerinde düşünmeden cevap verin; Bay Kemal' dedi.

08 Kasım 2018 - 14:56

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Çevre ve Kültür Bakanlığı Eğitim ve İstişare Toplantısı’nda konuştu.

Erdoğan’ın konuşmasından satır başları:

81 vilayetimizden gelen siz sayın arkadaşlarım ile bir araya gelmekten mutluluk duyuyorum. Bu toplantıları çok ama çok faydalı görüyorum. Buradaki istişarelerin, soru, cevapların dalga dalga il, ilçe, beldelere yayılacağını umuyorum. ‘Sıfır Atık’ projesini bir vakıfa dönüştürerek ülke genelinde böyle güçlü bir sivil toplum kuruluşuna da sahip olalım diyorum.

Kendini AK Partili gören her arkadaşım benim olmadığım yerde kimse yoktur anlayışıyla çalışmalarını sürdürmelidir. 2023, 2053, 2071 vizyonlarını böyle gerçekleştirebiliriz. AK Partililer 7/24 çalışacak ki Türkiye, üretmeye, kalkınmaya devam etsin

Murat, buna dikkat et! Dikey mimari yok, yatay mimari… Milyonlarca ağaç diktik. Biz ağaç kesen değil, ağaç diken iktidar olduk. Geldiğimizde 70-75 kişilik sınıflar vardı, ortalama şimdi 30’lara düşürdük Bay Kemal. Ya bunu ona anlatmıyorlar ya da anlatıyorlar işine gelmiyor. Yalan bunun en büyük sermayesi. Bundan büyük sermayesi yok. Yalanı en güzel kim söyler dediklerinde düşünmeden cevap verin; Bay Kemal deyin.

Dikey mimari değil, yatay mimari istiyoruz. Biz ağaç kesen bir iktidar olmadık.

Mimarinin ihtişamı ile manevi derinliğin aynı anda buluştuğu şehirlere yeterince sahip çıkamamış olmamız en büyük kaybımızdır. Sahip olduğumuz kadim mirasın hâlâ tam anlamıyla farkında olamadığımızı düşünüyorum. Binalar yükseldikçe yollar büyüdü. Fakat gönüller çoraklaştı, karardı, çölleşti. Bu ekip genciyle, kadınıyla, yaşlısıyla daha çok çalışacak

‘BEN MİLLET KIRAATHANESİ DEDİM, ONLAR KUMARHANE ANLADI’

İktidara geldiğimizde milletimiz başını sokacak ev bulamıyordu, TOKİ aracılığıyla 837 bin konut inşa ettik. Ben Millet Kıraathanesi dedim, onlar kumarhane anladı. Üniversitelerimizin olduğu yerlerde Millet Kıraathanelerimizi yaygınlaştıralım. Orada kek, çay olsun, çocuklar kekini alsın, çayını yudumlasın, bize dua etsin. Milletimize, kendimizi doğru anlatırsak tercihini bizden yana kullanacaktır.

Kaynak: sözcü

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Beşiktaş'ta ünlü eğlence mekanındaki kadınlara şiddet kamerada
Beşiktaş'ta ünlü eğlence mekanındaki kadınlara şiddet...
Türkiye’nin ilk yerden beslemeli tramvay hattının test sürüşleri başladı
Türkiye’nin ilk yerden beslemeli tramvay hattının test...