Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Netanyahu’ya sert tepki!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Netanyahu'ya sert tepki!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Bizi tahrik etmeyin, biz bu oyuna gelmeyeceğiz ama bunun hesabını uluslararası camiada sizlere soracağız. Bu millet ayakta olduğu sürece hiç kimse ezanların semalarda yankılanmasına engel olamaz, Kudüs davasını bizlere unutturamaz. Mübarek mescidimize yapılan her saldırı karşısında bizi bulacaklar” dedi.

13 Mart 2019 - 18:41

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Pursaklar'da toplu açılış töreninde konuştu. 31 Mart yerel seçimlerinde Pursaklar'dan rekor beklediğini belirten Erdoğan, “Ülkemizin, Ankara'nın ve ilçemizin ihtiyacının laf değil hizmet, yatırım olduğunu Pursaklılar çok iyi biliyor. Bu seçimlerde Pursaklar'dan özellikle ezan düşmanlarına, sandıkta esaslı bir ders vermelerini bekliyorum” dedi. 

31 Mart yerel seçimlerinin bir beka seçimi olduğunu bir kez daha yineleyen Erdoğan, “Ezanımızı hazmedemeyenler, bayrağımızı yakanlar bunlar kimle el ele, CHP ile el ele. Belgeyle konuşuyorum. Şu anda Bay Kemal bunlarla el ele, kol kola, sandığa beraber gidiyorlar. Ankara'da Bay Mansur bunlarla beraber mi? Bunların beraber oylarını istiyorlar mı? 4'lü çete. CHP, HDP, sözde İYİ Parti ve bir de Saadet. Bunlara istiyorum ki sizler hep beraber dersinizi orada verin” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Aydos Ormanı'nında tepki çeken görüntü
Aydos Ormanı'nında tepki çeken görüntü
İstikamet Samsun
İstikamet Samsun