Cumhurbaşkanı Erdoğan duyurdu! 27 Mayıs’ta açılıyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan duyurdu! 27 Mayıs'ta açılıyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İzmir'de camiden müzik yayını yapılmasına sert tepki göstererek İzmir'de cami hoparlörlerine sızan alçaklar saygısızca yayınlar yaparken, o ildeki CHP yöneticileri zevkten dört köşe bu rezilliği aktarıyor. Bunların hayallerinde camilerden ezan sesi yerine başka bir ses duymak vardır. açıklamasını yaptı. Ayrıca Cumhurbaşkanı Erdoğan, 27 Mayıs'ta Demokrasi ve Özgürlükler Adası'nın açılacağını belirtti.

22 Mayıs 2020 - 16:23

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti İl Başkanları toplantısı öncesinde konuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamasından satır başları:

SOSYAL ALANLARLA İLGİLİ KARARIMIZI BAYRAM SONRASI VERECEĞİZ

Ülkemizi de etkileyen koronavirüs salgınını hamdolsun büyük ölçüde kontrol altına aldık.Normalleşme çalışmamız da işlemeye başladı. Sosyal alanlarla ilgili kararımızı bayram sonrası vereceğiz.

Genel sağlık sigortamızın kapsayıcılığından dolayı hiçbir vatandaşımızı mağdur etmedik.Üzüntü verici görüntülerin hiçbiri ülkemizde yaşanmadı. Salgın sürecinin yönetiminde tarihi başarılara imza atıldı.

Alınan tedbirlerin yol açtığı sıkıntıların giderilmesi konusunda başarılı bir süreç yönetimi gösterdik. İstihdamı sürdürmek için pek çok destek paketi gerçekleştirdik.

Gelişmiş ülkelerin bile ilerisinde olduğumuzu görüyoruz.Ülkemizde ve dünyada bir müddet daha günlük hayat yeni kurallara göre işlemek durumundadır.

En küçük bir ihmal salgının tekrar hortlamasına yol açabilir. Bunun ne derece ekonomik ve sosyal sonuçlara neden olabileceğini son iki ayda yaşadıklarımız açıkça göstermiştir. Sizlerden illerinizde, maske, mesafe, temizlik konularındaki uygulamanın tavizsiz yürütülmesini takip etmenizi istiyorum.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sokağa çıkma kısıtlamasıyla ilgili açıklama
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sokağa çıkma kısıtlamasıyla ilgili...
Maltepe'de platonik aşık dehşet saçtı; 1 ölü, 3 yaralı
Maltepe'de platonik aşık dehşet saçtı; 1 ölü, 3 yaralı