Gökhan Yüksel "Meslek ve esnaf odaları Kartal’ın temel...

Gökhan Yüksel "Meslek ve esnaf odaları Kartal'ın temel taşlarıdır

Kartal Belediye Başkan Aday Adayı Ekonomist Gökhan Yüksel Kartal Kadın ve Erkek Berberleri Esnaf Odasını ziyaret etti. Beraberindeki berberlerle Oda Başkanı Adem Etirli ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle sohbet eden Yüksel, berberlerin sorun ve taleplerini dinleyerek çözüm önerilerini anlattı.

30 Kasım 2018 - 11:19 - Güncelleme: 30 Kasım 2018 - 11:26

Kartal Kadın ve Erkek Berberleri Esnaf Odası ziyareti ile ilgili kısa bir konuşma yapan Ekonomist Gökhan Yüksel, “Meslek ve enaf odaları Kartal’ın temel taşlarıdır. Onları görmezden gelemeyiz. Sorunlarını dikkate alıp çözüm yolları aramamız gerekir. Oda Başkanı Adem Etirli ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle karşılıklı keyifli bir sohbet gerçekleştirdi.


Neden aday olduğumuzu ve adaylaştığımız'da Kartal’daki berber esnafına yönelik yapılacak çalışmalar hakkında bilgi verdik. İlge ve alakalarından dolayı Oda Başkanı Adem Etirli ve Yönetim Kurulu Üyelerine çok teşekkürlerimi sunuyorum” dedi. Oda Başkanı Adem Etirli’de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Kartal Belediye Başkan Aday Adayı Ekonomist Gökhan Yüksel’e başarılar diledi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Aydos Ormanı'nında tepki çeken görüntü
Aydos Ormanı'nında tepki çeken görüntü
İstikamet Samsun
İstikamet Samsun