KARTAL BELEDİYESİ KREŞ VELİLERİNİ ANNELER GÜNÜ’NDE...

KARTAL BELEDİYESİ KREŞ VELİLERİNİ ANNELER GÜNÜ’NDE BULUŞTURDU

Ada Kartal Hotel’de düzenlenen Anneler Günü kahvaltısına Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Mustafa Fehmi Okay, Kreşler Müdürü Nazlı Elif Dipşar ile Kartal Belediyesi’ne bağlı Begüm Yavuz Kreşi’ne ismini veren annesi Begüm Yavuz, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Nur Gülmez Bel, Kartal Belediyesi kreş sorumluları ve veliler katıldı. Etkinliğin olduğu alana geçerken çocuklarının fotoğraflarının asılı olduğu yoldan geçen kreş anneleri duygu dolu anlar yaşadı.

15 Mayıs 2018 - 11:06

Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Mustafa Fehmi Okay yaptığı konuşmada; “Kreşler Müdürlüğü’müzün değerli anneleri, hepiniz hoş geldiniz. Dün anneler gününüzü çocuklarınızla kutladınız. Bugün de biz sizleri Kartal Belediyesi olarak burada ağırlamak istedik. Bildiğiniz gibi 2009 yılında Kartal’da 1 olan kreş sayısı, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ün göreve gelmesiyle 14’e yükseldi. 19 Mayıs’ta ise Türkiye’deki ilk alerjik kreşimiz olan Mevhibe İnönü Kreşi’nin açılışını gerçekleştireceğiz. İlerdeki eğitim döneminde ise kreş sayımızı 15’e çıkaracağız. Kreşlerimizden mezun olan çocuklarımızın, okul eğitimlerindeki başarı oranı %80. Buna şahit olunca verilen bunca emeğin boşa gitmediğini görüyorsunuz. Anneler Gününüzü canı gönülden kutluyor, hepinize iyi eğlenceler diliyorum.” ifadelerini kullandı.

 

Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Mustafa Fehmi Okay’ın konuşmasının ardından kreş anneleri, sanatçı Özgür Doğan’ın türküleri ile doyasıya eğlendi.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Beşiktaş'ta ünlü eğlence mekanındaki kadınlara şiddet kamerada
Beşiktaş'ta ünlü eğlence mekanındaki kadınlara şiddet...
Türkiye’nin ilk yerden beslemeli tramvay hattının test sürüşleri başladı
Türkiye’nin ilk yerden beslemeli tramvay hattının test...