“Onlar Üşümez” Diyen İnsanlar Yüzünden Donarak Melek Olan...

“Onlar Üşümez” Diyen İnsanlar Yüzünden Donarak Melek Olan Sokak Kedisi

“Onlar üşümez, kürkleri var” deniyor. “Abartıyorsunuz” deniyor. “Kendileri sığınacak bir yerler bulurlar” diyorlar. Bulamıyorlar efendim, üşüyorlar, herkes gibi “biz” gibi. Ama biz, “biz” olamayıp sokaktaki bu tüylü dostlarımıza barınabilecekleri bir “kedi evi” bile yapamadığımız için, donuyorlar, yiyecek bulamıyorlar, açlıktan ölüyorlar.

14 Ocak 2017 - 10:51

Merhametsizliğimizin göstergesi olan bu fotoğraflar ülkemizde çekildi. Bu can onun sesini duyan olmayınca oracıkta donarak öldü…

Bu fotoğrafları yayınladığımız için hepinizden özür diliyoruz fakat belki görürler de kalplerinin derinliklerinde ufacık da olsa olduğunu varsaydığımız vicdanları uyanır diye yayınlıyoruz.

 

Bu fotoğraf “onlar sokak kedisi, üşümez, bir şey olmaz onlara” diyen merhametsizlerin merhametsizliğinin bir kanıtı niteliğinde

Biz, “biz” olamayıp şu canlar için sokaklara konulan karton kedi evlerini tekmeledik, yemek taslarını attık. Merhametsizler, taş kalpliler. Bu fotoğrafları yayınladığımız için tekrar özür diliyoruz ama dediğimiz gibi belki görürler de taş kalplerinin derinliklerinde olduğuna inandığımız o vicdanları uyanır da sokak hayvanları için bir şeyler yapmaya başlarlar.

Güzel uyu küçük melek…

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • muhammet
    5 ay önce
    aslında onlar sadece bizden biraz yemek biraz sevgi birazd su istiyor....
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Erdoğan’dan Kayseri’ye teşekkür ziyareti
Erdoğan’dan Kayseri’ye teşekkür ziyareti
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Münbiç’te sadece etiket değişiyor'
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Münbiç’te sadece etiket...