Sancaktepe Belediyesi’nden Sınava Hazırlanan Öğrencilere TYT...

Sancaktepe Belediyesi’nden Sınava Hazırlanan Öğrencilere TYT Deneme Sınavı

15 Haziran 2020 - 12:51

Prof.Dr.Necmettin Erbakan Külliyesi Gençlik Merkezi, Samandıra Gençlik Merkezi, Şehit Furkan Gençlik Merkezi ve belediyeye bağlı  bilgievlerinin dersliklerinde gerçekleşen sınavlar Sosyal mesafe ,maske ve hijyen gibi tedbirler alınarak gerçekleşti.

13-14 Haziran tarihleri arasında sabah ve öğlen olmak üzere iki oturumda gerçekleşen  ve öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği sınavlarda ÖSYM ve MEB’in puan hesaplama yöntemleri kullanılacak.

Sancaktepe Belediye Başkanı Av.Şeyma Döğücü, bu yıl Covıd-19 salgını sebebiyle eğitim öğretime verilen zorunlu aranın öğrencileri yeni bir takım planlamalar yapmak durumunda bıraktığını belirterek, “ Üniversite sınavlarına hazırlık yapan gençlerimiz için Sancaktepe Belediyesi olarak  TYT deneme sınavı programladık. Bu sınavların öğrencilerimiz için iyi bir ön hazırlık olacağını düşünüyorum. Malum içinde yaşadığımız süreçten dolayı sınav öncesi Sosyal Mesafe,Maske ve Hijyen konusunda tüm hazırlıklarımızı tamamlayarak sınavı gerçekleştirdik.Sınava katılacak olan gençlerimize şimdiden başarılar diliyorum. Şartlar ve koşullar her ne olursa olsun, eğitime yönelik hizmet ve desteklerimiz, yatırım, plan ve projelerimiz devam edecek” şeklinde konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kılıçdaroğlu'ndan Bakan Soylu'ya taziye telefonu
Kılıçdaroğlu'ndan Bakan Soylu'ya taziye telefonu
Şehit Gülşah komiserin annesi: 'Evlatsız olunur ama vatansız olunmaz'
Şehit Gülşah komiserin annesi: 'Evlatsız olunur ama vatansız...