Sinan Akçıl Hadise’ye ’baldız’ göndermesi!

Sinan Akçıl Hadise'ye 'baldız' göndermesi!

Popçu Sinan Akçıl, yıllar önce ilişki yaşadığı meslektaşı Hadise ve kardeşlerine gönderme yaptı. “Otilia ile aşkınız, diğer ilişkileriniz gibi olaylı bitmedi. Avrupalı olduğu için mi?” sorusuna Akçıl, “Eski sevgililerim arasında da Avrupalı vardı. Buradaki en büyük avantajım, baldızlarımın olmaması” cevabını verdi.

25 Mayıs 2018 - 14:12 - Güncelleme: 25 Mayıs 2018 - 14:23

TÜRKİYE SINIRLARI DIŞINDAKİ EN SEVDİĞİM KİŞİ OLARAK KALACAK

Sinan Akçıl, bir markanın reklam yüzü oldu. Tanıtımda gazetecilerin karşısına çıkan şarkıcı, Otilla'dan ayrılma sebebini Ona, eklediği kadar zaman ayıramadım, tek sorun bu. Kendisi benim Türkiye sınırları dışındaki en sevdiğim kişi olarak kalacak sözleriyle açıkladı.

KADERİMDE YAZAN NE İSE O OLACAK

Sabah Gazetesi'nin haberine göre; Akçıl, Ayrılıklarınız kanlı-bıçaklı bitiyordu. Avrupalı olunca mı böyle oluyor? sorusu karşısında Hadise'ye şu sözlerle taş attı: Hayır, onların içerisinde de Avrupalı vardı. Tabii buradaki en büyük avantajımız baldızlarımın olmaması. Kaderimde yazan ne ise o olacak Sinan Akçıl, Hadise'nin ablası Hülya Açıkgöz'ün Otilia'yı Dikkatli ol diye uyarmasına Onu kaale almıyorum şeklinde karşılık vermişti.

MİLLİYET

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Patlamada hayatını kaybeden 2 kişinin kimliği belli oldu
Patlamada hayatını kaybeden 2 kişinin kimliği belli oldu
Lunapark ve tematik parklar, temizlik, maske ve mesafe şartıyla 6 Temmuz‘dan itibaren faaliyetlerine başlayabilecek
Lunapark ve tematik parklar, temizlik, maske ve mesafe şartıyla 6...