Ünlü tatil yerinde sahiller tıklım tıklım doldu! Yüzecek yer...

Ünlü tatil yerinde sahiller tıklım tıklım doldu! Yüzecek yer kalmayınca…

Cittaslow Uluslararası Koordinasyon Komitesi tarafından 2011 yılının haziran ayında ‘Sakin Şehir ilan edilen Akyaka da Kurban Bayramı tatili yoğunluğu yaşanmaya devam ediyor. YÜZECEK YER KALMAYINCA… İstanbul, İzmir, Aydın ve Denizli den günübirlik tatil için araçları ile Akyaka ya gelenler karada ve denizde kalabalık oluşturdu. Sahilde yüzecek yer bulamayanlar ise Kadın Azmağı deresini tıka basa doldurdu. Dünyaca ünlü Akyaka […]

03 Ağustos 2020 - 07:53

Cittaslow Uluslararası Koordinasyon Komitesi tarafından 2011 yılının haziran ayında ‘Sakin Şehir ilan edilen Akyaka da Kurban Bayramı tatili yoğunluğu yaşanmaya devam ediyor.

YÜZECEK YER KALMAYINCA…

İstanbul, İzmir, Aydın ve Denizli den günübirlik tatil için araçları ile Akyaka ya gelenler karada ve denizde kalabalık oluşturdu. Sahilde yüzecek yer bulamayanlar ise Kadın Azmağı deresini tıka basa doldurdu. Dünyaca ünlü Akyaka halk plajında tatilcilerin sosyal mesafe kurallarını hiçe sayarak güneşlenmesi dikkat çekti.

UZUN KUYRUKLAR OLUŞTU

Tatilcilerin bir kısmı dönüş yolculuğuna başlarken Sakar Geçidi ile Ula Kızılağaç yolunda uzun kuyruklar oluşması dikkat çekti.

FOTO:

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Büyükşehir'den göçmenler ve ihtiyaç sahipleri için çamaşırhane
Büyükşehir'den göçmenler ve ihtiyaç sahipleri için...
Kartal Belediyesi’nden “Eğitim Uzaktan, Destek Askıdan” Kampanyası
Kartal Belediyesi’nden “Eğitim Uzaktan, Destek Askıdan”...