HAYIRLISI İLE GÜNEDOĞUŞ'TA DEĞİŞİM BAŞLIYOR
Nergiz SÜSLÜ

Nergiz SÜSLÜ

HAYIRLISI İLE GÜNEDOĞUŞ'TA DEĞİŞİM BAŞLIYOR


Yerel'de gazeteciliğe başladığım'da, Cumhuriyet'in kurucusu Mustafa Atatürk'ün 1922'de söylediği 'Basın Milletin Müşterek Sesi'dir' sözünü kendime ilke edindim.
Çizgimden hiç sapmadan muhabir olarak çalışmaya başladığım ilk günden itibaren, bugün Güne Doğuş Haber İnternet ve Yayıncılık Grunun Yönetim Kurulu Başkanı ve Başyazarı olarak, yaşadığımız kentin sorunlarını yerelden genele ben ve arkadaşlarımla taşımaya çalışıyoruz.
Güne doğuş Gazetesi, Anadolu Life Dergimiz, İnterhaber portalımızla siz okurlarımıza doğru, ilkeli ve objektif haberleri sunmaya çalışıyoruz.
Türkiye değişiyor, değişirken iç ve dış politika'da gelişmeler hızla değişiyoruz. siyaset ve yerel yönetimler artık geçmişin alışa gelmiş kalıpları ile yapılmıyor. Tekonolijinin her alanındaki yeniliği kullananlar bu alanda başarılı oluyor.
Basın'da bu değişime ayak uydurmaya çalışıyor. Ve kendisini yeniliyor...

Bizde Güne Doğuş Yayın Grubu olarak, 1 Kasım'dan itibaren sizlere daha iyi bir gazete, dergi ve haber portalı sunmak, olayları, gündemi, yutta ve dünya'daki gelişmeleri saniye saniye aktaracağımız bir değişim kararı almakla kalmayıp, Yayın Grumuzda birde web tv için çalışmalara başladık. Güne Doğuş olarak, bugüne kadar okurlarımızla aldığımız güç ve destekle, yaşadığımız kentin sorunlarını, olumlu olumsuz gelişmeleri genele taşımaya devam edeceğiz.
Yerel yönetimlerin bülteni değil, yerel yönetimlerede yol gösteren bir yayın anlayışımızla 1 Kasım'da buluşmak dileğiyle çıktığımız bu yolda, güçlünün haksızlığı karşısında susan değil, konuşan bir Türkiye  diyeceğiz. Bu vesile ile Cumhuriyet'imizin 93. yıldönümü kutlu olsun...

Son Yazılar