SOKAKTAKİ DOSTLARIMIZ UNUTULMADI

SOKAKTAKİ DOSTLARIMIZ UNUTULMADI

Kartal Belediyesi, soğuk ve karlı havanın etkisini artırmasının ardından sokak hayvanları için seferberlik başlattI. Başkan Gökhan Yüksel sokak hayvanlarını elleriyle besledi.

18 Ocak 2021 - 12:53

 İstanbul'da etkili olan kar yağışı ve hafta sonu uygulanan sokağa çıkma kısıtlaması nediniyle Kartal Belediyesi tarafından sokak hayvanlarına mama ve su desteği sağlandı.

 Soğuk kış aylarında yemek ve su bulmakta zorlanan sokak hayvanlar için Başkan Gökhan Yüksel'in  talimatları doğrultusunda  ilçede besleme çalışmaları devam ediyor. Kartal'ın yüksek kesimlerinde etkili olan kar yağışı nedeniyle Kartal Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri, sokak hayvanlarının öbekleştiği alanlara giderek sadık dostlar için mama ve su desteğinde bulundu.Çalışmalara Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel de katılarak sokak canlarını kendi elleri ile besledi.


 Başkan Gökhan Yüksel'in talimatları doğrultusunda soğuk kış aylarında yemek ve su bulmakta zorlanan sokak hayvanları için ilçede besleme çalışmaları devam ediyor. Kartal'ın yüksek kesimlerinde etkili olan kar yağışı nedeniyle Kartal Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri, sokak hayvanlarının öbekleştiği alanlara giderek sadık dostlar için mama ve su desteğinde bulundu.

 

 Yürütülen çalışmalar ile alakalı konuşan Başkan Gökhan Yüksel, "Ekiplerimiz sokak hayvanları için düzenli olarak mama ve su sağlıyor. Sokaktaki canlarımızı hiçbir zaman yalnız bırakmıyoruz. Soğuk hava ve kar yağışından dolayı olumsuz etkilenen sevimli dostlarımıza mama desteğimizi düzenli olarak sürdürüyoruz. Kartallı komşularımızın da sokak hayvanlarına karşı duyarlı olmalarını istiyoruz." dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
SAMSUN'DA KADINA ŞİDDET
SAMSUN'DA KADINA ŞİDDET
İSİG Meclisi Şubat Ayı Raporunu Açıkladı
İSİG Meclisi Şubat Ayı Raporunu Açıkladı