Abdulsamed Elçi:Gençler hiç korkmayın biz iktidara gelelim veya...

Abdulsamed Elçi:Gençler hiç korkmayın biz iktidara gelelim veya gelmeyelim bu borçları alanlarda sizlerle bir araya gelerek sildireceğiz...

Cesur Düşünce Partisi Genel Başkanı Abdusamed Elçi  iktidara gelse de gelmese de Sicil affı geleceğini ve KYK borçları silineceğini söyleyerek " Gençler hiç korkmayın biz iktidara gelelim veya gelmeyelim bu borçları alanlarda sizlerle bir araya gelerek sildireceğiz... " dedi.

19 Kasım 2020 - 12:09 - Güncelleme: 19 Kasım 2020 - 14:11

 Elçi devletin eğitimde yanlış yaptığını, bunu tekrar dizayn edilmesi  gerektiğini söyledi. KYK borçları olan üniversiteli gençlerimizin hayata daha yeni atılıyor ve bir borç yükü ile karşılaşmış durumda olmasına "Çalışsın, çalışmasın, işe girmiş olsun veya  girmemiş olsun, gençlerimiz bu borcu ödemek zorunda kalıyor.  Yani üniversiteden daha yeni çıkmış devlete millete memlekete faydalı olacak bir öğrencinin bir borç yükü altında devlete hizmet etmesini beklemek bence ona haksızlık olduğu gibi çok yanlış da bir uygulma"dedi.

BAĞIRA BAĞIRA BU SESİ DUYURACAK GÜÇTE VE KARARLILIKTAYIZ

KYK borçlarının silinmesinin iktidara gelmek için bir vaad olarak görmediğini söyleyerek açıklamalarda bulundu: "İktidara gelseler  veya gelmeseler, iktidara gelince siyasi partiler gibi değil,iktidara gelirsek diye vaatlerde bulunuyorlar bizim vaadimiz gelelim veya gelmeyelim yani alanlarda sahada gençlerde biraraya gelelim iktidarda olmasak bile hatta seçim bile olmadan gençlerle biraya gelip onların sesi ve kulağı olamaya gözü olmaya dili olmaya eylemsel olarak ortaya koymaya, çekindikleri eylemi ortaya koyarak bu borçları silecek bir anlayışı yukarıya milletine memleketine kulak tıkamış yapıya bağıra bağıra bu sesi duyuracak güçte ve kararlılıktayız, Hiç korkmasınlar kardeşlerimiz paramız yoktu yatıramadık vs düşünmesinler çok kısa bir süre içerisinde Cesur Düşünce Partisi KYK borçlarını silerek gençlerimizi bu borç batağından onları kurtaracak. "

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
TUSGİD, CEM HAYDAR BEKTAŞ’LA HEDEF BÜYÜTÜYOR..
TUSGİD, CEM HAYDAR BEKTAŞ’LA HEDEF BÜYÜTÜYOR..
İstanbul Valiliği'nden 'ormanlara girmek yasak' açıklaması
İstanbul Valiliği'nden 'ormanlara girmek yasak' açıklaması