"BEŞİKTAŞ SPORDAN BULVAR SPORA TAM DESTEK "
Reklam
Reklam

"BEŞİKTAŞ SPORDAN BULVAR SPORA TAM DESTEK "

Kartal Bulvarsporu Beşıktaş sporun yöneticilerini ağırladı . Bu esnada basın ile buluşturan bulvar spor yönetimi Beşiktaş Spor Kulübü yönetim kurulu üyeleri Kartal Bulvar Spor Kulübünü ziyaret ettiler .

04 Ağustos 2022 - 18:25 - Güncelleme: 04 Ağustos 2022 - 18:32

"BEŞİKTAŞ SPORDAN BULVAR SPORA TAM DESTEK "

Kartal Bulvarsporu Beşıktaş sporun yöneticilerini ağırladı . Bu esnada basın ile buluşturan bulvar spor yönetimi

Beşiktaş Spor Kulübü yönetim kurulu üyeleri Kartal Bulvar Spor Kulübünü ziyaret ettiler .

Ziyarete Beşiktaş Spor Kulübü yönetim kurulu üyelerini Kartal Bulvar Spor Kulübü Başkanı Sabahattin Karaer ve Yönetim kurulu üyeleri karşıladı .

Karşılıklı sohbet eşliğinde geçen ziyarette Bulvar Spor Tesisleri gezildi .

ZİYARETTE FORMA HEDİYE EDİLDİ

Bulvarspor Kulübü Başkanı Sanattın Karaer tarafından Beşiktaş Spor Kulübü Başkan yardımcılarına forma hediye edildi ..

BULVARSPOR TESİSLERİNDE MAÇ MÜJDESİ

Yönetim kurulu üyeleri Kenan beyin basın aracı İle vermek istediğiniz bir müjde haber varmı demesi üzerine. Bulvarspor Tesislerinde hemen bir maç organizasyonu yapacaklarını konuyla ilgili çalışmaların sürdürüleyeceğinin müjdesini verdi. 

 

Beşiktaş yönetim kurulu üyesi ve alt yapı sorumlusu Fırat FİDAN, Bulvar Sporun tesislerini ziyaret ederek  basın açıklaması yaptı.Yapılan açıklama da  şunlar ifade edildi ; Beşiktaş olarak genç yetenekleri ve oyuncuları her yerde denemek istiyoruz . Buradaki oyuncuları Beşiktaş’ta değerlendirmek istiyoruz . O yüzden böyle bir anlaşma öngörüsü için geldik. Umarım güzel bir hayırlı bir anlaşma olacak ve burada iş daha çok hocalarımıza düşüyor.

Hocalarımız  hep beraber bir araya gelerek  anlaşmanın şartlarını  oluşturacaklar ve daha sonra da biz gerek hocalarımız arası gerek de oyuncular arası transferleri Kartal Bulvarspor da değerlendirerek hem kartal bulvar sporu güçlendireceğiz hem de Beşiktaş’a hazır oyuncu haline getireceğiz.  

 

Kadın futbol maçlarımızı suni çimlerde oynayabiliyoruz. Onla ilgili ben de döndüğümde bir görüşme yapacağım , bir kısmını ya da tamamını bu zemin de oynamak isteriz.

Yeni bir müjde

Şimdilik bir ön müjde , 17 ve Turnuva maçlarını mutlaka burada oynamak istiyoruz.

Futbol gelişim direktörlüğü departmanı futbol a takımı ve alt yapı departmanıyla beraber entegre çalışacaklar ve bu departman köprü görevini görecek. A takımına çıkacak futbolcuları hazırlama departmanı olacak. Mehmet hocamızla beraber çalışarak daha iyi futbolcular çıkaracağız.

Altyapıdaki oyuncularımız ve hocalarımız çok değerli , bu departmanın kurulmasındaki temel sebeplerinden biri bu oyuncuları daha hazır hale getirip aradaki iletişimin sağlanmasıdır.

Kartal Bulvarspor tesislerini çok beğendik ve böylece bir maç organize edelim dedik . Bulvar Spor çok başarılı ve Kartal’da bu bölgede iki lig atlayan hırslı bir takım .

Hocalar yetenekli ve oyuncular da çok başarılı. Beşiktaş’ta beraber işbirliklerinden üçüncü ligden ikinci lige Bulvar Sporu taşıyacağız.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ OLASI İSTANBUL DEPREMİNE KARŞI DEPREM TATBİKATI YAPTI
BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ OLASI İSTANBUL DEPREMİNE KARŞI DEPREM...
2. İSTANBUL ULUSLARARASI AKORDEON FESTİVALİ BAŞLIYOR!
2. İSTANBUL ULUSLARARASI AKORDEON FESTİVALİ BAŞLIYOR!