İzmir Şanlıurfa Federasyonu Didim’de tespit edilen bin aileye...
Reklam
Reklam

İzmir Şanlıurfa Federasyonu Didim'de tespit edilen bin aileye gıda yardımında bulundu.

12 Nisan 2022 - 18:27 - Güncelleme: 12 Nisan 2022 - 18:31

İzmir Şanlıurfa Federasyonu bünyesinde bulunan Didim Şanlıurfalılar Derneği Başkanı Ahmet Özcan öncülüğünde Ramazan ayının başlamasıyla birlikte Didim’de tespit edilen bin aileye gıda yardımında bulundu.

Ahmet Özcan’ın Şanlıurfalılar Derneğine bağışladığı yardım kolileri, Didim Şanlıurfalılar Derneği görevlileri, tarafından tespit edilen ihtiyaç sahiplerinin adreslerine bırakıldı.

Bir nebze de olsa bu sıkıntılı günlerde hemşerilerine katkıda bulunmak istediklerini belirten Özcan, “Ramazan ayında ihtiyaç sahiplerine yalnız olmadıklarını hissettirmek istedik. Ramazan ayında yardımlarımızı artırarak ihtiyaç sahiplerine ulaşmaya çalıştık. Didim ilçemizde ihtiyaç sahibi ailelere bin adet yardım kolisi dağıttık. Yardımların ilk bölümü olan bin yardım kolisi dağıtılmak üzere yola çıkarken ihtiyacı olan aileleri belirlemek üzere, köy muhtarları ve imamlarından bilgi aldık. İlçe merkezin de yardımlarımızı oradaki dernek yetkililerimiz ihtiyaç sahiplerine ulaştırdı. Didim, bizim için çok önemli. Biz buralıyız ve burayı seviyoruz. Elimizden geldiği kadar ihtiyaç sahibi ailelerin yanında olmaya devam edeceğiz. Bu vesileyle Ramazan ayının hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

İzmir Şanlıurfa federasyonu Ferit Mızraklı “Didim Şanlıurfalılar Derneği Başkanı Ahmet Özcan Didim’de bin aileye gıda yardımında bulundu federasyon olarak kendisine teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • İrfan Altay
    9 ay önce
    Allah hayrınızı kabul etsin sizin gibi iş adamlarını var etsin saygılar selamlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Uğur Dündar'dan Meral Akşener'e açık davet. Dündar, Akşener'i 4 Şubat Cumartesi akşamı için tv100'e davet etti
Uğur Dündar'dan Meral Akşener'e açık davet. Dündar, Akşener'i...
HDP’nin cumhurbaşkanı adayı olabilecekleri iddia edilmişti: Zülfü Livaneli ve Aylin Kotil açıklama yaptı
HDP’nin cumhurbaşkanı adayı olabilecekleri iddia edilmişti:...