Koşuyolu Kalp Hastanesinden Bir Güzel Etkinlik
Reklam

Koşuyolu Kalp Hastanesinden Bir Güzel Etkinlik

08 Haziran 2018 - 12:55

Yalnızca ilimiz ve bölgemizin değil sunduğu özellikli sağlık hizmeti ile aynı zamanda Ülkemizin en önemli sağlık tesislerinden biri olan Sağlık Bilimleri Üniversitesi Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesisağlık hizmeti dışında çalışan motivasyonu ve hasta memnuniyeti için yaptığı etkinliklerle de ses getiriyor.  

Çalışanların motivasyonunu, kurumsal kültür ve aidiyetini arttırmaya  yönelik yapılan sosyal etkinlikler çerçevesinde  İBB Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından tedarik edilen mevsim çiçekleri hastane çalışanları tarafından bahçeye ekildi. Hastane Başhekimi Prof. Dr. Kaan KIRALİ, Kalite ve DestekHizmetleri Müdürü Cenk Hilmi KILIÇ, Sağlık BakımHizmetleri Müdürü Asiye GÜLEŞEN ve başhekim yardımcılarının da katıldığı etkinlikte hastane çalışanları mevsimlik çiçekleri bahçeye ekerken iş yükünün vermiş olduğu stres ve yorgunluklarını unutarak  çok mutlu oldukları gözlendi.

 

Dünya Tütünsüz Gününde Koşuyolu Kalp Hastanesinden Anlamlı Etkinlik

Dünya Sağlık Örgütü tarafından belirlenen  31 Mayıs Dünya Tütünsüz günü 2018 yılı teması Tütün Maddelerinin Kalp Ve Damar Hastalıklarına Etkisi” olarak belirlenmiştir. Bu kapsamda Bölgemizde Kalp ve damar hastalıklarının tedavisinde önemli bir misyon üstlenmiş Kartal KoşuyoluYüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Bağımlılıkla mücadele konusunda yaptığı başarılı farkındalık çalışmalarıyla bilinen Yeşilay Cemiyeti Kartal Şubesi işbirliğinde “Madde Bağımlılığı Zararları ve Kurtulma Yolları” konulu seminer düzenlenmiştir. 

Hastane konferans salonunda düzenlenen seminere Kartal ilçesinde ikamet eden vatandaşlar, hastaneden hizmet alan hastalar ve yakınları ile hastane çalışanları yoğun ilgi göstermiştir. Yeşilay Formatörü Kerim UYANIK’ınkonuşmacı olduğu seminer kapsamında  Türkiye Bağımlılıkla Mücadele Eğitim Programı, zararlı madde, bağımlılık süreci ve tedavisi hakkında katılımcılara bilgi verilmiştir. Etkinlik sonunda Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kalite ve Destek Hizmetleri Müdürü Cenk Hilmi KILIÇ tarafından Yeşilay Kartal Şube başkanı Hülya BeyazitGÖBELOĞLU’na hastane yönetimi adına çiçek takdimi yapılmıştır.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
SARAY REJİMİ ÇİFTÇİYİ BİTİRDİ
SARAY REJİMİ ÇİFTÇİYİ BİTİRDİ
İstanbul İtfaiyesi’nden Kartallı Minik Öğrencilere Yangın Eğitimi
İstanbul İtfaiyesi’nden Kartallı Minik Öğrencilere Yangın...