Mersin Büyükşehir Belediyesi Gazeteciler ile Dostluk Maçı Yaptı
Reklam
Reklam

Mersin Büyükşehir Belediyesi Gazeteciler ile Dostluk Maçı Yaptı

Mersin Büyükşehir Belediyesi, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla futbol müsabakası düzenledi. Mersin Gazeteciler Cemiyeti üyesi gazeteciler ile belediye personeli eski futbolcular arasında gerçekleşen karşılaşmadan gazeteciler 5-4 galip ayrıldı.

12 Ocak 2022 - 16:18

Gökbel: “Dostluk havasında geçen bir maçtı”

 Karşılaşmanın başlangıç vuruşunu Mersin Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Hasan Gökbel ile Mersin Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Rüstem Kaya Tepe yaptı.

 Hasan Gökbel karşılaşma sonrasında yaptığı açıklamada “Dostluk havasında geçen bir maçtı. Zaten günün anlamına da uygun bir maçtı. Büyükşehir olarak yenildik ama zevkli ve keyifli bir maç izledik. Amaç gazetecilik ve gazetecilik mesleği algısını ön plana çıkarmaktı” dedi.

 Çalışan Gazeteciler Günü’nü ara ara kesintiye uğrasa da 1961 yılından bu yana kutladıklarına dikkat çeken Genel Sekreter Yardımcısı Gökbel, “Gazeteciler kamuoyunun gözü kulağı. Kaya Bey’in şahsında ben çalışan tüm gazetecilerimizin gününü kutluyorum” ifadelerini kullandıi etkinlik için Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’e teşekkürlerini sundu.

 Karşılaşma sonunda Hasan Gökbel,  Rüstem Kaya Tepe’ye plaket verdi.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ OLASI İSTANBUL DEPREMİNE KARŞI DEPREM TATBİKATI YAPTI
BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ OLASI İSTANBUL DEPREMİNE KARŞI DEPREM...
2. İSTANBUL ULUSLARARASI AKORDEON FESTİVALİ BAŞLIYOR!
2. İSTANBUL ULUSLARARASI AKORDEON FESTİVALİ BAŞLIYOR!