Şeref Bey Et Döner Görkemli Bir Açılışla Hizmete Başladı
Reklam

Şeref Bey Et Döner Görkemli Bir Açılışla Hizmete Başladı

Sağlıklı beslenme konusunda odun ateşinde pişen et döner lezzetinin tutkunları için iddialı bir mekân daha faaliyete geçti. İlk günkü heyecanla müşteri memnuniyetine özen gösterilerek, 1982 yılından beri Erzurum’dan başlayan serüvenle eşsiz lezzetleriyle hizmet vermeye devam eden Şerefbey Et Döner artık İstanbul Kartal – Çanakkale Caddesinde sizlerle birlikte... Kalite ve hijyenin ön planda olduğu bu mekân mutlaka favori uğrak yeriniz olacak.

01 Ekim 2021 - 17:49

Sağlıklı beslenme konusunda odun ateşinde pişen et döner lezzetinin tutkunları için iddialı bir mekân daha faaliyete geçti. 
İlk günkü heyecanla müşteri memnuniyetine özen gösterilerek, 1982 yılından beri Erzurum’dan başlayan serüvenle eşsiz lezzetleriyle hizmet vermeye devam eden Şerefbey Et Döner artık İstanbul Kartal – Çanakkale Caddesinde sizlerle birlikte... Kalite ve hijyenin ön planda olduğu bu mekân mutlaka favori uğrak yeriniz olacak. 

Yenilenen konseptiyle 1 Ekim Cuma günü gerçekleştirilen açılışta çok sayıda davetlinin yanısıra Kartal Kaymakamı Abdullah Demir, Kartal İlçe Müftüsü Mustafa Baytar, Kartal İlçe Milli Eğitim Müdürü Harun Tüysüz, Kartal İlçe Emniyet Müdürü Sinan Dallı, Yazar Hayati İnanç, Erzurumlular Eğitim Kültür ve Dayanışma Vakfı Başkanı Suha Dengizek gibi isimlerde Erzurum Bar Ekibinin sergilediği Erzurum Barları eşliğinde kurdelayı kestiler. 

2021/10/2021-10-01-18-33-06.jpg
2021/10/2021-10-01-18-33-15.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ ENGELSİZ SANAT TOPLULUĞU SPORCULARI AVRUPA’DAN MADALYA İLE DÖNDÜ
BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ ENGELSİZ SANAT TOPLULUĞU SPORCULARI...
KARTAL BELEDİYESİ’NDEN ÇOCUKLARA ‘ROBOTİK KODLAMA EĞİTİMİ’
KARTAL BELEDİYESİ’NDEN ÇOCUKLARA ‘ROBOTİK KODLAMA...