TİYATRO OYUNU MİNİKLERLE BULUŞTU
Reklam
Reklam

TİYATRO OYUNU MİNİKLERLE BULUŞTU

08 Aralık 2016 - 15:15

DÖNÜŞÜM İYİ GELECEK TİYATRO OYUNU MİNİKLERLE BULUŞTU
 
Kartal Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ile ÇEVKO’nun katkılarıyla hazırlanan Dönüşüm İyi Gelecek tiyatro oyunu çocuk izleyicilerle buluştu. Minikler, sahnelenen oyunla hem doyasıya eğlendi hem de atık dönüşümün çevreye olan katkısını öğrendi.
 
Hasan Ali Yücel Kültür Merkezi’nde sahnelenen tiyatro oyununa; Kartal Belediyesi Başkan Vekili ve Başkan Yardımcısı Gülcemal Fidan, Çevre Koruma ve Kontrol Müdürü Dr. Dilek Kars, ÇEVKO Atık Yönetim Uzmanı Cem Erturer katıldı. Sahnelenen tiyatro oyunu sayesinde minikler, atık dönüşümünün doğa için önemini öğrendi. Öte yandan oyunun sonunda minikler, yanlarında getirdikleri atıkları geri dönüşüm kutusuna attı.
 
BAŞKAN YARDIMCISI FİDAN’DAN ‘TEMİZ ÇEVRE VE İYİ EĞİTİM’ VURGUSU
 
ÇEVKO Atık Yönetim Uzmanı Cem Erturer’e plaket takdim eden Kartal Belediyesi Başkan Vekili Gülcemal Fidan, Kartal Belediyesi’nin çocuklara ve çevre korumaya verdiği öneme dikkat çekerek: “Biz en başta Başkanımız Op. Dr. Altınok Öz’ün öncülüğünde çocuklarımıza ve onlara bırakacağımız  temiz bir doğaya karşı sorumluluklarımızın bilincinde bir belediyeyiz. Her mahallemize açtığımız kreşler ve çevreyi korumaya yönelik tüm projelerimiz bunun en somut göstergesidir. Çünkü biz miniklerimizi çok seviyoruz. Sizlerin dünya standartlarında eğitim almasının önemini biliyoruz. Temiz bir çevrede yaşamanın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. İşte bu yüzden bugün bu oyunu sahneleyerek sizlere bu bilinci vermeye çalışan herkese sonsuz teşekkür ediyorum.“ dedi.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ OLASI İSTANBUL DEPREMİNE KARŞI DEPREM TATBİKATI YAPTI
BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ OLASI İSTANBUL DEPREMİNE KARŞI DEPREM...
2. İSTANBUL ULUSLARARASI AKORDEON FESTİVALİ BAŞLIYOR!
2. İSTANBUL ULUSLARARASI AKORDEON FESTİVALİ BAŞLIYOR!