DUYMAN GEREK 2 RAP GECESİ İSTANBUL’U SALLADI
Reklam

DUYMAN GEREK 2 RAP GECESİ İSTANBUL'U SALLADI

12 Ocak 2022 - 17:12 - Güncelleme: 13 Ocak 2022 - 11:49

Ünlü Oyuncu Melis İşiten organizatörlüğünde İstanbul Beşiktaş’ta bu sene 2.si yapılan bir rap gecesi düzenlendi. Düzenlenen gecenin tüm geliri Merkezi İstanbul’da bulunan ve Türkiye'nin dört bir yanından çocuğun hayatına dokunan İyilik Melekleri Derneği’ne bağışlandı.

Organizasyonu üstlenen Melis işiten ve İyilik Melekleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Nilay Çeteci #duymangerek adlı organizasyonun bu sene 2'ncisini düzenlediklerini ve bu etkinliğin gelenekselleştiğini söyleyerek çocuklar için çok heyecanlı ve mutlu olduklarını dile getirdi.

Etkinlikte sevilen Rap sanatçıları EYPİO, SEFO, BEGE, AHİYAN, DENİZİN, GÖKTU, ARDA ÖZ, KERO, CLOWER, UG. çocuklar için gönüllü olarak sahne aldı.

 

 Bunun yanı sıra sürpriz sanatçı olarak sahneye   çıkan ünlü youtuber Sergen Deveci   izleyenler tarafından büyük alkış aldı.

 Aynı zamanda konsere destek olmak adına çok   sayıda ünlü ve sosyal medya fenomeni de   katılım gösterdi.

 Beklenenin üzerinde bir katılımla gerçekleşen   etkinliğe ilgi oldukça büyüktü. ‘’Duyman Gerek 2   Rap Gecesi’’ etkinliğine katılan rap severler   müziğe ve eğlenceye doydu.

 Unutulmaz Gecenin en özel yanı ise satılan her   biletin bir çocuğun hayatına dokunacak olması.

 

 

"Her şey çocuklar için" denilerek yola çıkılan etkinliğin ilki ise 2019 yılında Sesimi Duyman Gerek Rap Gecesi adı altında yine Melis İşiten organizatörlüğünde 2000’e yakın kişinin katılımıyla gerçekleştirilmişti.

HABER: Seray Samur Dağ

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
TELE1'e Kabaş cezası!
TELE1'e Kabaş cezası!
“Dünya bizi kıskanırken mumları hazır edin”
“Dünya bizi kıskanırken mumları hazır edin”