Mansur Yavaş’a oy çıktı

Mansur Yavaş'a oy çıktı

Çorum Baro seçimlerinde Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaşa'a iki oy çıktı. Mansur Yavaşa'a oy verenlerin listedeki delegenin üzerini çizerek Mansur Yavaş ismini yazdıkları görüldü.

05 Nisan 2021 - 11:46

Çorum Barosu’nun pandemi nedeniyle 6 ay gecikmeli gerçekleştirilen olağan kongresinde tek adayla ile gidilen seçimlerde Kenan Yaşar yeniden başkan seçildi.

Av. Kenan Yaşar’ın başkan adaylığında tek liste ile girilen seçimlerde Çorum Barosu’nun yeni Yönetim, Denetim, Disiplin ve TBB delegeleri belirlendi.

Genel kurulda yapılan seçimlerde;  Avukat Burçin Solmaz Polat, Hüseyin Erdost ve Özer Akpınar da Türkiye Barolar Birliği Delegeliği için Birlik Grubu olarak bağımsız liste çıkardı. 

Sabah saat 09.00’da başlayan oy kullanma işleminin saat 17.00’de tamamlanmasının ardından geçilen sayımlarda ilginç sonuçlar ortaya çıktı.

SANDIKTAN MANSUR YAVAŞ’A DA OY ÇIKTI

5 ayrı sandıkta gerçekleştirilen oy kullanma işleminin ardından yapılan sayım sonuçlarında;  Kenan Yaşar’ın aday listesinde olmayan birçok isme oy çıkması-ı dikkat çekti. Bu isimlerinden başında Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı aynı zamanda Avukat olan  Mansur Yavaş’a 2 oy çıktı.

Kaynak: cumhuriyet

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel'den Bayram Mesajı
Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel'den Bayram Mesajı
SU SPORLARININ YENİ MERKEZİ KARTAL
SU SPORLARININ YENİ MERKEZİ KARTAL